• PRVÉ MIESTA A POSTUP BEDMINTONISTOV NA KRAJSKÉ KOLO

• Dňa 3. 11. 2022 sa konalo Okresné kolo v bedmintone žiačok a žiakov SŠ, ktoré organizovalo CVČ Kuzmányho v Žiline.
            Súťažiaci boli rozdelení do dvoch kategórií: dievčatá (4 družstvá) a chlapci (8 družstiev).
            Našu školu reprezentovali 4 žiaci:
            Michal Rádik (IV.B), Martin Pintrava (II.B), Holienčíková Nina (III.C) a Ivanková Alexandra (I.D).
            V oboch kategóriách sme obsadili 1. miesto a tak sme si zabezpečili postup do Krajského kola, ktoré sa bude konať 16. 11. 2022 v Martine.

• Beh 17. novembra

• 3.11.2022 sa konal 56. ročník Behu 17. novembra, ktorý organizuje Žilinská univerzita. Našu školu reprezentovalo 17 žiakov.

V kategórii dievčatá ročníky 2006 – 2008 za účasti 63 pretekárok
            D. Kučavíková z II.A 6. miesto. a N. Majtáňová z II.D 15. miesto.

V kategórii chlapci ročník 2006 – 2008 v konkurencii 146 pretekárov
            M. Beliančin z I.A umiestnil na 24., M.Kerhat z I.B na 52., S. Kšiňan z I.C na 55., T. Blaškovan z I.A na 61., R. Koleda z I.C na 68., M.Šramko z I.A na 74. a S.Hrivík z I.B na 89. mieste.

V kategórii chlapci ročník 2003 – 2005 za účasti 53 žiakov
            M.Kavacký z III.A 5. miesto, P.Halama z III.A 7. miesto, M.Kaprál z II.B 18. miesto, M. Mieres z III.D 21. miesto, T.Jakuš z III.C 23. mesto, J. Labuda III.B 25. miesto, M. Lokaj z III.C 28. miesto a T. Hodas z III.A 42. miesto.

• Majstrovstvá okresu v šachu

• V stredu 5. 10. 2022 reprezentovalo našu školu desať žiakov na Majstrovstvách okresu v zrýchlenom šachu, ktoré sa uskutočnili v Centre voľného času v Žiline.

V konkurencii bezmála štyroch tuctov šachistov obsadili naši žiaci:

Karol Kostelanský - IV.C - 1. miesto
            Šimon Devera - III.B - 3. miesto
            Lucia Ševčíková - II.B - 4. miesto (1. miesto medzi dievčatami)
            Martin Klimek - II.D - 5. miesto
            Stanislav Slivoň - III.A - 7. miesto
            Marko Hriník - III.A - 15. miesto
            Samuel Neslušan - III.B - 16. miesto
            Milan Bodzan - IV.B - 17. miesto
            Alex Samuheľ - I.C - 24. miesto

Alex spolu s Ninou Nagyovou boli naši šachoví nováčikovia :)

Ďakujeme všetkým za skvelý výsledok a držíme palce pri ďalších turnajoch.